Y Ü K L E N İ Y O R
info@kiziltasgroupsigorta.com 0.332 302 9192 +90 543 858 29 96

?leti?im Bilgileri

  • Adres: Musalla Bağları Mah. Şehit Ahmet Değerli Sk. Dinçtaş Plaza İş Merk. No :11/A, 42110 SELÇUKLU/KONYA
  • info@kiziltasgroupsigorta.com
  • 0.332 302 9192

Sosyal Medya Hesaplar?m?z

Şirketimiz Hakkında

Hayatı Kolaylaştırmak için Hızlı Hayat Sigortası Alın

Hakkımızda
Kurucusu Hilmi KIZILTAŞ ;  2012 yılında Selçuk Üniverstesi SBMYO Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden yüksek derece ile mezun olup kısa süren staj eğitimi 2 yıl sonunda  Teknik Personellik ve Müdürlük ve 8 yıl birden fazla Şube ve Sigorta acentesinde hizmet vermiş sayısız üstün başarı ödülüne layık görülmüştür. 2023 Yılı Kasım ayı itibariyle müşterilerinden aldığı olumlu dönüşler ve çevresinin tavsiyelerini dikkate almış sigorta sektörüne kattığı değerleri bilgi ve birikimini daha ileriye taşımak ve uluslarası alanda sigortacılık faliyetinde bulunmak için ; KIZILTAŞ GROUP SİGORTA  ARACILIK .HİZ.LTD.ŞTİ.’ni kurmuştur. İşinin merkezine korumayı alan  insanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumayı kendine amaç edinmiştir. Uluslararası bir kurumsal sorumluluk bilinciyle uzun vadede daha sürdürülebilir bir toplum oluşturulması için çalışmaktadır. Konya ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye ve uluslararası alanda faaliyet yürütmektedir.  

Ağırlık çalışma alanları ; Trafik Kasko Konut Sağlık İşyeri Sigorta branşları olup, sigortacılığın tüm alanlarında hizmet sunmaktadır. Yerinde ve daha hızlı hizmet anlayışıyla 7/24 Nöbetçi Sigortacılık hizmetinde bulunmaktadır.
 
Köklülük
* 10 Yıllık Mesleki bilgi ve tecrübe ile hizmette yenilikçi anlayıştadır.

Öncülük
& Doğru ürünü müşteriye sunmak ve sürdürülebilik anlayışındadır.
& Her zaman güvenilir ve güler yüzlü hizmeti sunmaktadır.
& Kendini yenileme kabiliyetiyle hizmette farkındalık ve gilişerek daha iyi hizmeti sunmaktadır..
 
Dürüstlük
* Verdiğimiz sözleri mutlaka tutarız.
* Etik değerlere sahibiz.
* İnsani değerleden vazgeçmeyiz.
 
Güçlü Yapı
* Yaygın ve etkin bir hizmet ağımız mevcut.
* Nitelikli insan kaynağına sahibiz.

Vizyon
Kuruluşundaki  amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir sigorta firması olmak.
Misyon
Sigorta alanında; Türkiye ve Uluslarası alanda yayılarak müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin sigorta alanında güvensizliği azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşmasını sağlayan, halkına gurur veren bir sigorta şirketi olmak.

0.332 302 9192